Blue Piggy Bank WIth Coins

Podoba ci się designerska lampa? Chcesz kupić komplet nowoczesnych krzeseł do jadalni? A może zawsze marzyłeś o wygodnym łóżku w sypialni? Nie masz na to wystarczająco dużo pieniędzy, a wypłata dopiero za miesiąc? Odpowiedzią na Twoje problemy mogą być szybkie pożyczki internetowe. A kto najczęściej pożycza pieniądze w sieci? O to zapytaliśmy lidera wśród pożyczek internetowych – firmę Vivus.pl.

Szybkie pożyczki internetowe – kto pożycza pieniądze w sieci?

Strony internetowe oferujące błyskawiczną gotówkę w kilkanaście minut rosną w internecie niczym grzyby po deszczu. Powstaje jednak pytanie: do kogo skierowana jest oferta szybkich pożyczek przez internet? To samo pytanie można również zadać w drugą stronę: kto jest nimi najbardziej zainteresowany? Czy zazwyczaj są to stali klienci, którzy często wracają, czy też ludzie zazwyczaj zgłaszają się tylko raz?

Firma Vivus.pl oferująca szybkie pożyczki przez internet przeprowadziła badania, które ujawniły profil ich klienta: kto, i w jakim wieku, z miast czy wsi, ze zdolnością kredytową czy bez.

Nasi klienci to stosunkowo młoda, aktywna w Internecie grupa. Osoby w wieku 19-25 lat stanowią niemal 30% wszystkich pożyczkobiorców. Większość z nich przyciąga minimum formalności i krótki okres oczekiwania na pożyczkę. Zaledwie dla 8% klientów, powodem korzystania z naszych usług, był fakt, że bank odmówił przyznania im środków.

W przeprowadzonych ostatnio badaniach podzieliliśmy pożyczkobiorców na trzy grupy: „W potrzebie”, „Dla rozrywki” i „Rozsądnych”. Reprezentują kolejno 41%, 32% i 27% wszystkich klientów. Bardzo ciekawa jest grupa druga. Należą do niej osoby zarabiające ponadprzeciętnie, mające mało wolnego czasu, które chętnie wydają nadwyżki gotówki na zakupy. Przychodzą do nas, ponieważ potrzebują szybkiej pożyczki na atrakcyjną ofertę, promocyjną wycieczkę, czy nowy gadżet. Akurat skończyły im się pieniądze, a w przyszłym miesiącu bez problemu spłacą zobowiązanie. Korzystają z naszych usług, ponieważ nie muszą się tłumaczyć, na co chcą przeznaczyć środki i dostają je bardzo szybko.”

Vivus_logo

Szybkie pożyczki internetowe. Kto pożycza pieniądze w sieci?
Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here